Yulgang 2 – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Yulgang 2 – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Kore tarihi ve kültürünü konu alan Yulgang 2 oyunu, Toyo Games tarafından yayınlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan bir MMORPG oyunudur. Yulgang 2 oynarken uzak doğu kültürü ile tanışabilir, dövüş sanatları hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Uzak doğu kültürü ile tanışmak için sende hemen Yulgang 2 oyununa kaydol ve oyna!

Yulgang 2 oyununda Savaşçı, Şifacı, Okçu, Büyücü ve Ninja adında 5 farklı karakterin bulunduğu Yulgang oyununa üyelik işlemleri sonrasında seçtiğin sınıfa ait farklı kıyafet, yetenek ve silahlara sahip olabilirsin. Air-sprint özelliği ile oyun oynamak için Yulgang 2’ye kayıt ol ve arena, kombo, pvp ve pet sistemi gibi  özellikleri de kullanmaya başla. Order ve Chaos olmak üzere 2 düşman ırkın yer aldığı Yulgang 2 oyununa ücretsiz üye ol. Yulgang 2 oyununa üyelik işlemlerini hallettikten sonra dövüşmeye başla.

Manhwa çizgi romanından esintiler taşıyan oyunda savaşmak için hemen Yulgong 2 oyna! Türkçe dil desteği de olan oyuna katılmak için Yulgang 2 ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Yulgang 2 oynamaya başla!