Youtube Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Youtube Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası 

 

19 Nisan 2014 tarihinden beri ülkemizde yasaklılığı sürsede dünya genelinde rakipsiz video izleme ve yükleme sitesi olan Youtube ücretsiz üyelik imkanı sunan bir video paylaşım sitesi olup, milyonlarca üyeye sahiptir. İlginç videoları izlemek, yeni klipleri kaçırmamak için sende hemen Youtube sitesine üye ol.

Youtube.Com kayıt olma işlemlerini tamamladıktan sonra kendi kanallarını da açabilir, bu kanallara izlediğin videoları ekleyebilir, beğenebilir ya da yorum yazabilirsin. Kendi videolarını da Youtube’a üye olma sonrasında paylaşabilir hatta videolarından para bile kazanabilirsin. Bu fırsatlara ulaşmak için hemen Youtube’ye ücretsiz kaydol.

Bedava üye olabileceğin Youtube.Com, tarihinde sitedeki ilk video, 19 saniyelik bir hayvanat bahçesi videosudur. Bu video o kadar popüler oldu ki Google 1 sene sonra siteyi, o zamanki en yüksek miktarla satın aldı. Sende videolarını paylaşmak ve en popüler videoları yakından takip etmek için Youtube sitesine ücretsiz kayıt ol. Youtube üyeliği için aşağıdaki butonu tıklaman yeterli!