Yandex Mail Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Yandex Mail Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası 

 

2000’li yıllardan bu yana hizmet veren Yandex mail 2011’den beri Türkiye’de. Dünyada 56 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı var. Sizde Yandex maile üye olduğunuzda bu kişilerin arasına katılacaksınız.

Çok eski tarihlerde kurulmuş olsada sadece Rusya’da yayılabilmişti. Arama motorlarının gündeme gelmesiylede gelirinin büyük bir bölümünü reklamlardan kazanarak dünyaya açılmaya başlamıştır. Bunun içinde en büyük özelliklerinden birisi olan sınırsız e-posta kapasitesini kullanıma sunmuştur. Yandex maile kaydolarak bu sınırsız kapasiteyi sizde kullanabilirsiniz.

Rakipleriyle boy ölçüşmek için devamlı kendini geliştirmeye odaklanmış olan şirket mail arayüzü için çeşitli temalar eklemiş,  büyük dosyaları gönderme imkan tanımış, spam filtrelerini çeşitlendirmiş, ofis yada yazılı belgeleri direk ara yüzde gösterebilme teknolojisini sunmuştur. Ayrıca dahili sohbet kısmında sohbet edebilir. Sesli yada videolu görüşmeyle tanıdıklarınıza ulaşabilirsiniz. Yandex maile ücretsiz kayıt olduğunuzda bunlardan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Yandex maile nasıl üye olurum ?

Arama motorunuzdan “Yandexe hemen üye ol” diyerek arattığınızda rengarenk arayüze sahip ana sayfaya ulaşacaksınız. Sizden istenen bilgileri girerek yandex maile bedava üye olabilirsiniz.