Yahoo Mail – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Yahoo Mail – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

Yahoo mail 1994 yılında Amerika’da bir garajda kurulmuştur. Önceleri Yahoo sadece arama motoru iken zamanla e-posta servisiyle adını duyurmuştur. Günde yüz milyonlarca ziyaretçisi vardır. Bu kişilerden birisi olmak için siz de Yahoo maile bedava üye olma ve limitsiz kapasiteli bir email adresine sahip olma fırsatından faydalanabilirsiniz.

Yahoo firması şimdi web sitesinde her türden bilgiyi içerisinde barındırmaktadır. Videodan, müzik sektörüne, iş ilanlarından ekonomi sayfalarına,spordan haberlere. İşte bu muhteşem bilgi ve tecrübe gücünü arkasında barındıran sitenin ürünü olan ve en çok kullanılan mail servis saglayıcılarından olan Yahoo mail kayıt olma  seçeneğiyle sizde faydalanabilirsiniz.

Yahoo mail’de sınırsız e-posta kayıt deposu vardır. Silin yada silmeyin farketmez. Takvimize bakabilir, notlar alırken mesaj atabilir hatta Yahoo mail kaydolma işlemleri sonrasında telefon defterini  bile ekleyebilirsiniz. Bunun için sadece Yahoo maile ücretsiz üye olma sayfasına giderek üyelik işlemlerinizi yapmalısınz.

Yahoo Maile Nasıl Üye Olabilirim ?

Internet tarayıcısından “Yahoo mail kayıt ol” girerek arattırın. Bilgilerinizi girerek Yahoo mail sitesine üye olduktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirisiniz.