World of Warplanes – Ücretsiz Kayıt Sayfası

World of Warplanes – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 


Perhsa Studio ve Wargaming.net  işbirliğiyle geliştirilen ücretsiz üyelik ile oynanabilen World of Warplanes oyunu bizleri 2.Dünya Savaşının yaşandığı yıllara götürüyor.

 

Sovyetler birliği, Almanya, Japonya ve Amerika Birleşik Devletler’inin yer aldığı oyunda herbir ülkede 20 makine olmak üzere oynayabileceğiniz toplam 80 uçak bulunmakta. World of  Warplanes kayıt ol butonuna bastığınızda oyun sizi 2. Dünya savaşının en heyecanlı anlarına götürecek,seçtiğiniz uçak modeline göre savaş içerisinde farklı görev dağılımlarına sahip olakcaksınız.

 

 

 

World of planes’e kayıt olup oyuna yeni başlayanlar için world of warplanes oyununun ara yüzünü anlamalaarı ve temel pilotluk yeteneklerini öğrenmeleri için oyunda birde eğitim modu bulunmakta. Yeni başlayanlar için deneyimli oyuncularla karşılaşmadan önce kendilerini geliştirmek için world of planes üyelik işlemleriniz tamamladıktan sonra botlarla oynayabileceğiniz tekli savaş modu da bulunmakta.

 

Heyecanı sevenler ve havada yaşanan adrenalini görmek isteyenler için World of planes oyunu ücretsiz üyelik fırsatı ile tüm fırsatlar ayağınıza geliyor. Heyecana başlamak sende World of planes üyesi ola bu heyecanlı oyuna ücretsiz kaydolma imkanı ile tadını çıkartmaya hemen başla!