Wind of Luck Üyelik – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Wind of Luck Üyelik – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

Korsan olmaya ne dersin? Takım olarak oynanan free2play deniz savaşına katılmak için sende hemen Wind of Luck oyununa kayıt ol. Bir MMORPG oyunu olan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan Wind of Luck ile korsanlara savaş açan cesur bir kaptan ya da karşısına çıkan tüm gemileri yağmalayan acımasız bir korsan olmak için Wind of Luck hesap açma işlemlerini tamamla.

Wind of Luck üyelik işlemlerini hallettikten sonra küçük bir tekne ve silahla oyuna başla. Karayipler, Akdeniz ve Endonezya kıyılarında hazine avına çıkmak, amansız gemi savaşlarında yer almak için sende hemen Wind of Luck oyununa kayıt ol ve oyna! Wind of Luck oyununa kayıt olma işlemlerini tamamla, savaş stratejini oluşturarak oyununa başla! Savaşları kazanarak daha fazla para ve eşya kazanmak, onları satarak oyunda ilerlemek için sende hemen Wind of Luck’a üye ol.

İyi bir korsan ya da kaptan olmak, hazineleri ele geçirerek ekibinle beraber oyunda seviye atlamak için sende hemen Wind of Luck üyeliği açarak oynamaya başla! Bir an önce amansız denizlerde savaşmak için Wind of Luck ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Wind of Luck oynamaya başla!