Warface Üyelik – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Warface Üyelik – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

 

 

Crytek firması tarafından yayınlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan Warface CryEngine 3 oyun motoru ile geliştirilmiştir. Firmanın ilk MMOFPS oyunu olan Warface oyununa kayıt olarak PvE ya da PvP’den istediğin şekilde oynayabilirsin. Rakiplerine karşı aksiyon dolu savaşlar yaparken takımınla bir olarak yapay zekaya karşı mücadele vermek için sende hemen Warface oyununa kaydol ve oyna!

Rifleman, Medic, Engineer ve Sniper olmak üzere 4 farklı karakterin bulunduğu Warface oyununa üyelik işlemleri sonrasında modern silahlarla savaşmaya başlayabilirsin. Warface hesabını oluştur, farklı özellikleri bulunan karakterlerden birini seç ve Warface oynamaya başla. Çeşitli mod seçenekleri, geniş haritaları ve gerçekçi kaliteli grafikleriyle Warface’e üye ol ve keyifli zaman geçirmeye başla.

Etkileyici ses efektleri ile kendini savaş alanında hissetmek, oyun esnasında sınıf değiştirerek strateji belirleyerek gerçek bir savaş deneyimi yaşamak için sende hemen Warface oyna! Bir an önce savaşmaya başlamak için Warface ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Warface oynamaya başla!