Wall Street English – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Wall Street English – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

2011 yılında kurulan Wall Street English İstanbul, Ankara, İzmit, Eskişehir, Bursa, İzmir, Antalya, Gaziantep ve Konya olmak üzere 9 şehir ve 16 merkezde 300’ün üzerinde uzman personeli ile faaliyet göstermektedir. Sektöründe öncü ve lider olan wse.com.tr’ye kayıt ol ve İngilizce öğrenmeye başla!

WSE programına başvur ve Genel Avrupa Dil Standartları seviyesinde ingilizce öğren. ISO 9001:2008 belgesi alarak eğitim dünyasında ilk ve tek olma ayrıcalığını kanıtlamış olan wse.com.tr üye olma işlemlerini tamamla kampanyalardan haberdar ol. Uygun fiyata ingilizce öğrenme şansını kaçırmamak için sende hemen Wall Street English’e kayıt ol.

Üstelik wse.com.tr’ye kayıt olma işlemlerini tamamlarken hedeflediği seviyeye ulaşamayan öğrencilere ücretlerinin iade etme garantisi vermekte. Sende hemen WSE hesabı aç ve hayatının her evresinde ihtiyacın olacağı İngilizceni ilerletmeye başla. 65.000’den fazla bireye İngilizce eğitimi veren WSE Türkiye’ye kayıt olmak için Wall Street English ücretsiz üye ol butonuna tıkla!