Wakfu – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Wakfu – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

2D grafik özelliği ile hazırlanmış olan we ücretsiz kayıt ile oynanabilen Wakfu oyunu içerisinde bir çok anime tarzı karakter barındırmaktadır. Kolay oynanabilme özelliğine ve anlaşılır arayüze sahip Wakfu, RPG tecrübesi olmayan oyuncularında rahatlıkla tercih edebileceği bir tarz oyundur. Wakfun oyununa kayıt olduktan sonra oyunda bulunan değişik silahları deneyebilirsin!

15 farklı karakterin bulunduğu Wakfu oyununa üye ol ve her karakterin standart yeteneği dışında kendine has yeteneklerini deneme firsati yakala! Oyun içerisinde  verilen görevleri tamamladıkça ve girdiğin savaşları kazandıkça silah, kıyafet ve eşyaları toplayarak karakterini güçlendirebilirsin. Wakfu oyununa kaydol ve oyunda ilerledikçe karşına çıkacak farklı metaryaller den faydalanark karakterini geliştir. Wakfu dünyasındaki sevimli karakterlerle bir an önce tanışmak için Wakfu’ya kayıt ol.

Krosmoz Evreni’nin bir parçası olabilmek, bu dünyada karakterini seçip, politikacı, tüccar ya da zanaatkar olabilmek için tek yapman gereken aşağıdan Wakfu kayıt olma işlemlerini tamamlayarak, Wakfu oynamaya başlamak.