Vast Wars – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Vast Wars – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

Tarayıcı tabanlı strateji oyunu olan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan Vast Wars ile ülkenin onurunu savunmak ve dünyanın en iyi ülkesi olduğunu kanıtlamaya ne dersin? Türkiye’nin de dahil olduğu onlarca ülkeden birine katılarak size verilen şehri en iyi duruma getirmek için sende hemen Vast Wars oyununa kaydol ve oyna!

Vastwars hesap açma işlemlerini tamamladıktan sonra 3 karakter sınıfından birini seç, 7 aşamalı eğitim bölümünü tamamlayarak Vast Wars üyeliği ile oynamaya başla. Vast Wars üyelik işlemleri sonrasında iş adamı, gangster ve ya polis olarak karakterini seçebilirsin. İş adamları başlarda çok avantajlı gözükmese de oyunda en çok parayı kazanırlar ve Vast Wars oyunana başlarken +500 bonus ile başlarlar. Vast Wars’a kayıt olma işlemlerinden sonra ganster olmayı tercih edersen hedefin olan her ne ise onu yapabilmek için gerekli olan para ve silahı kullanabilirsin. Vastwars’e üye olduktan sonra polis olmayı tercih edersen gansterleri yakalayıp, iş adamlarını kontrol altında tutarak yasadışı işler yapmasını engelleyebilirsin.

Karakterini seçerek, para kazanmaya başlamak, şehrine yeni binalar inşa ederek güçlendirmek için sende hemen Vastwars oyna! En iyi Ülke olmak için Vast Wars ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Vastwars oynamaya başla!