Uçan Ejder – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Uçan Ejder – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Uçan Ejder ücretsiz kayıt olma imkanı ile oynanabilen tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur.

Uçan ejder oyunu ile ejder yumurtalarını yetiştirip , çatlatarak elinizdeki mevcut ejder sayılarını arttırıyor ve dolayısıyla savaşırken rakiplerinize karşı üstünlük kurabiliyorsunuz.

Uçan ejder oyununa ücretsiz kaydolma işlemlerini tamamladıktan sonra ejderinizi seçin ve onları çoğaltarak ejderden oluşan ordunuzu kurun. Ejder sayınızı arttırdıkça , farklı özelliklerden  yararlanma  imkanınız artacaktır.

 

 

 

Uçan ejder oyununa ücretsiz üye ol , avcı ,usta veya savaşçı sınıflarından birini seçerek oyuna başla. Uçan ejder oyununda avcılar ok , ustalar büyü ve savacılar kılıç kullanarak savaşmaktalar. Uçan ejder oyununa ücretsiz  kayıt ol ve sonra seçeceğin her bir karakterin iki temel vuruşunu incele! Bu vuruşlar toplu hasar ve tekli hasar olmak üzere ikiye ayrılmakta. Uçan ejder oyununda seviyeniz ilerledikçe hasar verme gücünüzü ve savaş yeteneklerinizi ilerletiyorsunuz.

Uçan ejder oyununa bedava kayıt ol ve işlemlerini tamamladıktan sonra istersen günlük görev ve etkinliklere katılabilir , istersen de PVE veya PVP savaşlarına katılabilirsin! Keyifli vakitler uçan ejder oyununda sizleri bekliyor.