Tumblr Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Tumblr Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası 

 

 

2007’de kurulan Tumblr sitesine ilk iki haftada 75 bin kişi üye olmuş. Şimdilerde ise Tumblr sitesinin milyonları geçen ücretsiz üye sayısı mevcut. Sende arkadaşlarını blogda görmek istiyorsan hemen Tumblr’a üye ol .

Pek çoğumuzun bugünlerde çok fazla kullanmaya başladığı bloglar, günümüzün son gözdesi. Tümblr’da bu platformlardan wordpress ve blögger’a alternatif bir platform olarak gün yüzüne çıktı. New York merkezli kurulan bir şirket çok genç bir girişimcinin ürünü.

Tumblr.com’un diğer sosyal paylaşım sitelerinden farkı bedava olmasına ek olarak, çok basit olması, ve de sade ve hızlı açılması. Tumblr internet kullanmaya yeni başlayanların bile üye olarak kendi blog sayfasını kolaylıkla açabileceği şekilde tasarlanmış.

Tumblr kaydolma işlemleri sonrasında temalarla ana sayfanın görünümünü, desenini kendin belirleyebilirsin. Tumblr’a kayıt ol ve sevdiğin bloglardaki yazılara link ver, günlük yazılar yaz, resimlerini ve videolarını paylaş! Tumblr üzerinden diğer bloggerların paylaştığı yada gruplarda sunulan bilgiler üzerinde işlemler, yorumlar yazabilirsin. Sende bunlardan yararlanmak istiyorsan hemen aşağıdaki linkten Tumblr’a üye ol!