Tribal Wars – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Tribal Wars – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Köyler kurup, bağlarınızı güçlendirip, Dünyaya hükmedeceğiniz bir oyun olan Tribal Wars ücretsiz uyelik imkanı sunan ve orta çağda geçen bir strateji oyunudur. Muazzam kaleler yaratmak, ordular oluşturmak için Tribal Wars oyununa kaydol ve oyna! Diğer oyuncularla klan kurarak güçlerini birleştirip, diğer köyleri fethedebilmek için Tribal Wars oyununa ücretsiz üye ol.

Tribal Wars oyununda bir çok savunma ve saldırı birliği toplayarak ordular oluşturabilmek, ekipmanlar bulmaları için şövalyeler atayabilmek, düşmanlara karşı klanlar kurabilmek ya da tek başına savaşabilmek için sende Tribal Wars’a kayıt ol.

Türkçe dil desteği de sunan Tribal Wars oyununa üyelik işlemlerini bitirdikten sonra talimatlarla karşılaşıyorsun. Tribal wars oyununun işleyişini öğrenmek için bu aşamaları takip etmeni öneririz. Daha sonra Görevler menüsünden Tribal Wars kayıt ol menu seceneği  ile oyunu oynamaya başlayabilirsin.
Ortaçağda geçen bu serüvene katılmak için sende hemen Tribal Wars ücretsiz üye ol butonunu tıkla ve Tribal Wars oynamaya başla!