Trendyol – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Trendyol – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

4 milyondan fazla üyesine 1000 kişilik ekibi ve gelişmiş operasyon merkeziyle günde on binlerce gönderiyi  güvenli ve hızlı bir şekilde yapan Türkiye`nin lider alışveriş sitesi  Trendyol,  her geçen gün büyüyen ve gelişen yapısıyla modaya öncülük yapmaya devam ediyor. Tek yapmanız gereken, Trendyol Ücretsiz Üye Ol butonuna basmak ve Trendyol Üyelik Sayfasına gidip, Trendyol üyelik formunu doldurmanızdır. Daha sonra Trendyol alışveriş sitesinde her güne ait başka kampanyaları yakalayarak alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

trendyol-kayitol-uyeol
Mart 2010`da başlayan e-ticaret serüveninde, Google, Amazon, Twitter, Tiger Global gibi dev şirketlerin yatırım yapmak için yarıştığı bir firma haline gelen Trendyol, Türkiye`de güvenli alışveriş denince akla gelen ilk platformlardan biri durumunda.
Türkiye`nin en büyük ve en popüler alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol‘a Ücretsiz üye olmak için Yapmanız gereken aşağıdaki Ücretsiz Kayıt Ol butonuna tıklamak.Armani, Abercrombie, Fred Perry gibi dünyaca ünlü markaları, ayağınıza kadar getiren Trendyol’a üye olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken, Trendyol Ücretsiz Kayıt ol butonuna basmaktır. Ücretsiz üyelik ve bedava kargo sağlayacak olan ücretsiz üyelik ile, bir çok markaya, başka yerde bulamayacağınız fiyatlarla alabilirsiniz.