Travian – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Travian – Ücretsiz Kayıt Sayfası 


 

Travian ücretsiz üyelik ile oynanabilen 2003 yılından beri hizmet veren web tabanlı bir online strateji oyunudur.

Travian kayıt işlemleri oldukça kolay olan savaş, ticaret ve yönetim içerikli oyunları bir araya toplamış ve oldukça yaygın olarak oynanan bir strateji oyunudur.

Travian oyununa kayıt olma işlemlerini tamamladıktan sonra oyuna küçük bir köyü yöneterek başlıyorsunuz ve ticaret yaparak hem halkınızı geliştiriyor hemde ordunuzu kurarak yeni yerler keşfetmek  fethetmek ve en önemliside halkınızı korumak için güç kazanaıyorsunuz.

 

 

 

Travian oyununda 4 farklı ırkı bulunmakta , bunlar ; Galyalılar , Romalılar , Cermenler , Doga ve Natarlar.Travian oyununa üyelik işlemlerini bitirdikten sonra oyuna başlamak için ırkınızı seçmeniz gerekiyor.Travian oyununa kayıt olduktan sonra karşına çıkacak ırk seçeneklerinden size verebileceğimiz tavsiye oyunda tüm güçlerin dengeli olarak dağıldığı Romalıları seçmek olacaktır.

Travian oyununa başladığınızda belirli görevleri olan bir adet kahramana sahip olacaksınız. Travian oyununa üye ol ,ırkını ve kahramanını seç ,daha sonrada diğer ırklar üzerinde hakimiyet kurma yarışına gir. Travian üye olduktan sonra son derece zevk alacağınız bir strateji oyunudur. İyi eğlenceler .