Top Eleven – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Top Eleven – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

Online olarak en çok oynanan futbol menajerliği oyunu olan Top Eleven ile menajer olmaya ne dersin? Kendi klubünü oluşturarak, futbol menajeri olmak için sende Top Eleven’a kayıt ol. Top Eleven ücretsiz üye olma işlemlerini tamamla ve kendi klübünü kontrol etmeye başla!

Stadyumun nasıl olacağını planlamak, sponsor sözleşmeleri imzalamak, oyuncu alıp satmak için Top Eleven hesabı aç. Arkadaşlarınla dostluk maçı düzenleyerek menajerlik becerilerini karşılaştırmak için Top Eleven’a üye ol. Top Eleven ücretsiz üyeliği ile Takımını Premier Lig, Bundesliga, La Liga, Argentine Primera, Seri A, MLS ve daha bir çok farklı ligin resmi formasını giydirerek diğer takımlarla karşılaşmak ve galibiyet elde etmek için vakit kaybetmeden Top Eleven oyununa kaydol ve oyna!

Takımını kendi dilinde yöneterek, arkadaşlarının kurduğu takımlarla ya da diğer oyuncuların takımları ile karşılaşmak, takımını en üst sıralara taşımak için sende hemen Top Eleven oyna! Seviye atlayarak, daha iyi takımlar arasında yer almak için Top Eleven ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Top Eleven oynamaya başla!