The Secret World – Ücretsiz Kayıt Sayfası

The Secret World – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Level yok Sınıf yok sloganı ile giriş yapan ve bedava kaydolma imkanı sunan The Secret World oyun dünyasında devrim yarattı. The Secret World ücretsiz üyelik ile oynanabilen ve oyuncaların yeteneğine dayanan, kullanıcılarına istediği şekilde oynayabilme imkanı sağlayan bir oyun. Sende bu sıradışı deneyimi tatmak istiyorsan The Secret World Online’a üye ol!

The Secret World’e kaydol ve tehlikeli yaratıklar ve acımasız savaşçıların yer aldığı bir dünyaya adımını at.Oyun içerisinde diğer oyuncularla birlik olup Boss’ları kesebilirsin. Güçlü yaratıklarla savaşmak için level atlamayı, diğer kullanıcılardan can istemeyi gerektirmeyen The Secret World oynamak için tek yapman gereken The Secret World’e üye olmak!

Oyun kurgusu oyuncuların tercihlerine göre yön değiştiriyor. The Secret World diğer oyunlarda alışık olduğunuz hikaye türlerinin aksine film tadında ilerliyor. Oyunda Mısır, İngiltere ve Amerikanın mimarı yapısı kullanılmış, bu yapıların arasında gezinirken karşısına gizemli yaratıklar çıkabilir. Özel bölgelerde yer alan silah ve yetenekleri kazanabilmen içinde savaşman gerekmekte. Sende bu gizemli dünyada yer almak için aşağıdaki linkten The Secret World oyununa kayıt ol!