The Lost Titans – Ücretsiz Kayıt Sayfası

The Lost Titans – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

The Lost Titans oyunu ücretsiz üyelik ile oynanabilen çok oyunculu bir rol yapma oyunudur.

The Lost Titans oyununa ücretsiz kayıt ol ve 3 boyutlu tarayıcı oyunları teknolojisi ile daha önce görmemiş olduğun deneyimleri yaşamaya hazır ol.

The Lost Titans oyunu üyelik işlemlerini çok kısa sürede tamamlayıp kayıt olabileceğiniz bir menüye sahip. The Lost Titans oyununa kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra canlandıracağınız karakteri seçip , özelliklerine göre  donatmanız  gerekiyor. Karakterinizin  cinsiyetini belirledikten sonra , stilinizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

 

 

Savaş tekniklerinizi belirlemek için ise sınıfınızı belirlemeniz gerekiyor. Karakterler, özelliklerine göre 3 sınıfa ayrılmışlardır. The Lost Titans oyununa ücretsiz üye ol, sonra ya savaşçı, ya okçu ya da büyücü ol. The Lost Titans oyununa kayıt oldunuz ve yakın dövüş teknikleri ile oyuna dahil olmak istiyorsunuz , o zaman size savaşçı olmanızı öneririz ya da hedeflerinize uzaktan saldırarak arkadaşlarınızı korumak istiyorsunuz o zaman okçu sınıfını seçmelisiniz.

Ben mistik güçlerimi kullanarak hem arkadaşlarımı koruyacağım hem de düşmanlarımı yok edeceğim diyorsanız da büyücü olmanızı öneririz. The Lost Titans oyununa ücretsiz kayıt ol, karakter seçme işlemlerini tamamla , donanımını tamamlayıp sınıfını belirle artık oyuna hazırsın .The Lost Titans oyunu üyelik işlemleri sonrasinda sizi şaşırtacak sürprizler ile dolu haritası ve doğa olayları ile sıkılmayı unutacaksınız.

The Lost Titans oyunu keşfetmeniz için sizi bekliyor,yapmanız gereken The Lost Titans oyununa kayıt olmanız.