Tellwe – Fal ve Tarot Baktır

Tellwe – Fal ve Tarot Baktır 

 

Fal meraklılarının bir araya geldiği platform Tellwe’ye üye olma işlemlerini tamamladıktan sonra falınızı gerçek falcılara gönderip yorumlatabilirsiniz. Kahve falından el falına, tarottan iskambile kadar birçok fal çeşidinin olduğu Tellwe.com adresine sizde kayıt olun!

Tellwe.com kayıt olma adımları sonrasında fal baktırmak isteyenler kahve falı, tarot falı, kelebek falı, el falı, Katina aşk falı, iskambil falı, yıldızname ve rüya yorumu seçeneklerden istediklerini tercih ederek falcılara gönderebilirler. Tellwe sitesine üyelik yaptıktan sonra falcıların online olup olmadığını, daha önce baktırılanlar tarafından verilen puanları, başarı durumlarını ve sınıflarını görebilirsiniz.

Fal baktırmanın oldukça kolay olduğu Tellwe.com’a ücretsiz kayıt yaptırabilir, fal bakmaya ya da baktırmaya başlayabilirsiniz. Web cam aracılığı ile çektiğiniz fal fotoğraflarınızı Tellwe kaydolma işlemleri sonrasında arzu ettiğiniz falcıya gönderebilirsiniz. Ayrıca kahve falında sanal fincan seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Falınıza baktırmak, gelecek hayatınız hakkında bilgi sahibi olmak için sizde hemen Tellwe.com ücretsiz üye ol butonumuza tıklayın!