Swordsman Online – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Swordsman Online – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

Swordsman oyunu ile dövüş sanatlarına ne dersin? Perfect World Entertainment tarafından geliştirilen ve ücretsiz üye olma imkanı sunan Swordsman dövüş sanatları temasında işlenmiş bir romandan esinlenerek hazırlanan MMORPG oyunudur. Dövüş sanatları hakkında bilgi edinmek ve aralarındaki farkı anlayabilmek için sende hemen Swordsman Online oyununa kaydol ve oyna!

Antik Çin’in kana bulanmış döneminde geçen Swordsman oyununa üyelik işlemleri sonrasında Klanlarla savaşmaya başla. En güçlü Klan olmaya çalış, içinde Kung Fu sırlarınında olduğu eski bir yazıtı kurtarmak için Swordsman’e kayıt ol. Savaşın paramparça ettiği küçük bir köyün sağ kalan sakini olarak halkının intikamını almak için hemen Swordsman kayıt olma işlemlerini tamamla ve oyunu oynamaya başla.

Rakiplerine karşı kung fu ile meydan okumak, dövüş sanatları ile ilgili ustalık kazanmak için sende hemen Swordsman üyeliği ile oyuna giriş yap! Güçlü ve asil Shaolin klanından, çevik ve ölümcül Güneş ve Ay klanına kadar 10 adet savaş sanatı klanın yer aldığı Swordsman’e kayıt olma işlemlerini tamamlamak için sende hemen Swordsman Ücretsiz Üye Ol Butonuna Tıkla!