Stormfall Age of War Üyelik – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Stormfall Age of War Üyelik – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

Balur’un karanlık büyülerine ve orduya karşı savaşmak ister misin? Stormfall Age of War tam bir MMO oyunudur. Tarayıcı üzerinden yükleme yapmadan oynanabilen ve ücretsiz üye olma imkanı sunan Stormfall, savaş/strateji oyunudur. Stormfall Krallığında güçlenmek için sende hemen Stormfall oyununa kaydol ve oyna!

Şatonu inşa etmeye başlamak için Stormfall Age of War hesabı açarak Lord veya Leydi seçimini yap, ordunu kur! Stormfall oyununa üyelik işlemleri sonrasında sınıf veya karakter seçimi yapman gerekmiyor. Stormfall’a üye olduktan sonra boş bir arazide lord veya leydi olarak başla ve verilen görevlerini yerine getirerek para ve eşyaları kazanmaya başla!

Stormfall oyununa giriş yaptıktan sonra sahip olduğun topraklara madenler kurabilirsin. Madenlerden kazandığın paralarla verimsiz toprakları imparatorluğa dönüştürmek için hemen Stormfall’a kayıt ol. Atınıza atlayıp, kılıcınızı çekerek galibiyete ilerlemek için Stormfall ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Stormfall Age of War oynamaya başla!