Steam – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Steam – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

Half–Life adlı popüler oyunun yaratıcı olan şirket Valve tarafından ortaya çıkan dijital oyun satın alma ve oyun platformu olan Steam’e ücretsiz üye olarak, en yeni oyunları takip edebilir ve steam aboneliği ile bilgisayarina indirebilirsin.

Steampowered.com sayfasına kayıt olarak sevdiğiniz oyunların digital kopyalarını satın alabilir, piyasa çıkacak oyunlarla ilgili haberleri takip edebilir, Steam abone olma adımları sonrasinda görüntü ve videolarına ulaşabilirsiniz. Steam üye olma işlemlerini tamamladıktan sonra oyun topluluklarına katılabilir, oyunseverlerle sohbet edebilir, oyunların en güncel versiyonlarına ulaşabilirsin.

Aksiyon oyunlarından bağımsız yapımcı oyunlarına kadar 2000’in üzerinde oyunun bulunduğu Steam’e kayıt ol ve özel indirimlerini kullan, otomatik güncellemelerinden faydalan! 75 milyondan fazla üyesi olan Steam oyun dünyasına abone ol ve sende katıl, Steam’e üye ol yeni insanlarla tanış, oyun gruplarına katıl, takımlar kurarak ve sohbet et.

Türkçe dil desteğine sahip olan Steam’i bilgisayarına indirmek, yeni insanlarla tanışarak oyun oynamak, çıkacak tüm oyunlardan en önce bilgi sahibi olmak için sende hemen Steam Ücretsiz Üye Ol butonumuza tıkla!