Skype Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Skype Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası 

 

 

 

Nerede olurlarsa olsunlar, ailenize, arkadaşlarınıza ve iş arkadaşlarınıza ücretsiz olarak, internet üzerinden ulaşmak için Skype hesabı açın. Skype’a üye olarak uzaktakilerle yakınlaşabilirsiniz. Skype üyelik işlemleri sonrasında Skype’ın anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü çağrı özellikleri sayesinde, nerede olurlarsa olsunlar değer verdiğiniz kişilerle deneyimlerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.

Doğum gününü kutlamak, dil öğrenmek, toplantı düzenlemek, yurt dışındaki insanlarla iletişim kurmak için sende Skype’a ücretsiz üye ol! Skype’ı telefonunuzda, bilgisayarınızda ya da Skype özellikli bir televizyonda skype üyeliği ile kullanabilirsiniz. Skype üye olduktan sonra diğer üyeler ile konuşmak onları görmek ve anlık mesajlarla görüşmek ücretsizdir. Skype’ın en son sürümünde görüntülü grup çağrısı özelliğini sayesinde konferans yapabilirsiniz. Düşük bir ücret karşılığında online olmayan Skype üyelerine telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Skype’ye üye olmak için 3 ayrı yol kullanabilirsiniz. Bunlardan birincisi sıfırdan form doldurarak bir Skype hesabı oluşturmaktır. Eğer outlook yada hotmail hesabınız var ise onları da kullanabilirsiniz. Bunun için Microsoft hesabı ile bağlan bölümünü seçip outlook isminizi ve şifrenizi girmeniz yeterli. Üçüncü yol ise Facebook hesabınız var ise Facebook ile Skype’a ekstra kayıt adımı olmadan Skype’a bağlanmak. Uzaktaki arkadaşınızla, akrabalarınızla bir an önce bağlantıya geçmek, iş hayatını kolaylaştırmak için Skype ücretsiz kayıt ol butonuna tıkla ve Skype kullanmaya başla!