Sky Dragon – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Sky Dragon – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Sky Dragon tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur.

Sky Dragon  oyununa ücretsiz kayıt olma işlemlerini tamamladıktan sonra kuracağınız Dragon çiftliği ile Dragon yumurtaları üreterek Sky Dragon sayınızı artırıyor ve savaşlarda üstünlük kurmaya çalışıyorsunuz.

Sky Dragon  oyununa ücretsiz üye ol, karakterini seç  ve Sky Dragon sayınızı arttırarak ordunu kur!Dragonlarınız artıkça , farklı özelliklerden  yararlanma  imkanınız artacaktır.

Sky Dragon’a ücretsiz üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra avcı ,usta veya savaşçı sınıflarından birini seçerek karakterinizi oluşturabiliyorsunuz. Sky Dragon’a ücretsiz kayıt ol ve sonrasında  Sky Dragon oyununda avcılar ok , ustalar büyü ve savaşcılar ile kılıç kullanarak savaş. Sky Dragon oyununa ücretsiz  kayıt ol ve sonra seçeceğin her bir karakterin  temel vuruşlarını  inceleme fırsatını yakala! Bu vuruşlar toplu hasar ve tekli hasar olmak üzere ikiye ayrılmakta. Sky Dragon oyununda Level atladıkça hasar verme gücünüz ve yetenekleriniz gittikçe gelişiyor.

Sky Dragon  oyununa bedava kaydolma  işlemlerini tamamladıktan sonra istersen günlük getkinliklere katılabilir , istersen de bedava üyelik ile PVE veya PVP savaşlarına katılabilirsin!  Sky Dragon  oyununda heyecan dolu anlar seni bekliyor.