S.K.I.L.L Special Force 2 – Ücretsiz Kayıt Sayfası

S.K.I.L.L Special Force 2 – Ücretsiz Kayıt Sayfası


 

SKILL Special Force 2 Dragonfly tarafından geliştirien ve Asya’da en yaygın olarak oynan FPS oyunudur. SKILL Special Force 2 oyununa ücretsiz  kayıt ol ve 38 farklı mühimmat seçeneği ile 20 farklı haritada rakiplerinle savaşmaya başla.

SKILL Speacial Force 2 oyununa kayıt işlmlerini tamamladıktan sonra SKILL Special Force 2 oyununu bilgisyarınıza kurmanız gerekiyor.S.K.I.L.L Special Force 2 sitesine gittiğinizde çok kolay şekilde kaydolma işlemlerini gerçekleştireceğiniz menü dizayn  edilmiş.

 

 

 

S.K.I.L.L Special Force ile ilgili verebileceğimiz bilgiler şimdilik bu kadar . Daha fazlasını öğrenmek için yapmanız gerekn SKILL Special Force 2 sitesine gitmek ve üyelik sayfasına girmek ve ücretsiz üye olma işelmlerini tamamlamak, SKILL Special Force 2 kurulumu tamamlandıktan sonra silahlarını seçip oyuna başlamak. Keşfedeceğiniz güzel bir FPS oyunu sizleri bekliyor.

 

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Oyunuz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>