Siberalem – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Siberalem – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

Türkiye’nin En büyük ve en çok profile sahip Arkadaşlık Sitesi Siberalem Üye Olmak için Tek Yapmanız Siberalem Ücretsiz Kayıt Olmak Butonuna Tıklayarak Siberalem Sitesine Yönlendirilerek, Siberalem Üyelik formunu tamamlayın ve Aradığınız Partneri bulun.

Siberalem.com, üyelerine aradığı arkadaş ya da sevgiliyi bulması için pekçok benzersiz araç sağlayan, Türkiye’nin ilk ve en büyük arkadaş bulma platformudur. Siberalem.com’da arkadaş ve sevgili bulmanın ilk şartı üyelik yaratmak, yani kendinize bir profil oluşturmaktır. Siberalem’de üyelik oluşturma işlemi 2 aşamadan oluşur:

1- İlk aşamada rumuz, şifre, cinsiyet ve e-posta adresinizi girmeniz yeterlidir. Rumuz, sizin Siberalem’deki kullanıcı adınızdır. Diğer üyeler sizi bu rumuzla tanırlar. Rumuzunu belirlerken Türkçe karakter kullanabilirsiniz. Karakter sayısı 2-40 arası olmalıdır. Şifre, sistemdeki güvenliğiniz için gereklidir. Karakter sayısı 4-40 arası belirleyeceğiniz şifrenizde Türkçe karakter ya da noktalama işareti kullanabilirsiniz. Kimsenin tahmin edemeyeceği bir şifre belirlemeniz ve bunu başkalarına söylememeniz doğru olacaktır.

2- Rumuz ve şifrenizi belirledikten sonra geçeceğiniz ikinci aşamadaki bilgileri doldurarak profilinizi oluşturursunuz. Buradaki zorunlu alanlar sunuş başlığı, doğum tarihiniz, yaşadığınız yer, mesleğiniz, aradığınız arkadaşın cinsiyeti, istediğiniz ilişki türü, kendinizi ve aradığınız kişiyi anlattığınız alanlardır. Bundan sonraki aşamada dilerseniz sisteme hemen girebilir, dilerseniz daha ayrıntılı profil oluşturmak için yaşam aile hayatı, kültür-sanat- eğlence, hayaller-kişilik, fiziksel özellikler gibi bilgilerinizi doldurabilirsiniz. Bu alanlar zorunlu değildir ancak detaylı profili olan üyelerimiz aramalarda daha üst sıralarda listelenir.

Siberalem ile Türkiye’de dışarıya çıkma şansı olmayan bir çok gonca ile tanışma şansınız olur. Aradığınız eşinizi sadece Siberalem’e ücretsiz üye olarak bulabilirsiniz. Yapmanız gereken Ücretsiz Kayıt Ol butonuna basmak ve Siberalem ücretsiz üyeliğinizi tamamlamak. Daha sonra profilinizi doldurun ve sizi bekleyen binlerce gonca ile tanışma şansına sahip olun.

Siberalem.com, 2000 yılında kuruldu ve 12 yıldan bu yana, Türkiye’nin en büyük, “işe yarayan” arkadaş arama sitesi. Siberalem.com’da arkadaş ararken, diğer sitelerde olmayan pekçok özelliğe rastlayacaksınız:

Siberalem.com’da mesajlaşırken, karşınızdakiyle görüntülü olarak sohbet edebilirsiniz. Siberalem.com’da, her an binlerce kişinin kamerası mevcut!

Siberalem.com’da, milyonlarca üye arasında tam aradığınız arkadaşı, tek tuşla bulmanızı sağlayacak bir servis var: Çöpçatan

20 farklı kriter, her birinin sizin belirlediğiniz değişik ağırlıkları hesaba katılarak değerlendirilir ve sonunda Çöpçatan size 3 farklı sonuç getirir: 1. Sizin aradıklarınız: Sizin için olmazsa olmaz özelliklere sahip, “tam aradığınız aradığınız arkadaş”ların listesi. 2. Kimler sizi arıyor: Birileri kimi aradığını anlatırken tam da sizi tarif etmiş. Kim onlar? 3. Kalp kalbe karşı: “Siz onu arıyorsunuz, o sizi arıyor. Eh, gerisi size kalmış!” 🙂

Bunların yanısıra Siberalem messenger, anahtar kelime ile arkadaş arama, detaylı arkadaş arama, daha iyi tanımak için arkadaş adayınıza anket gönderme seçenekleri de Siberalem.com’da arkadaş bulmayı kolaylaştıran araçlardır.