Shards of War Üyelik – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Shards of War Üyelik – Ücretsiz Kayıt Sayfası

 

 

 

 

Bigpoint tarafından yayımlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan Shards of War ilk bilim-kurgu temalı askeri MOBA oyunudur. Shards of War hesap açma işlemlerini tamamla klasik moba oyunlarından farklı olarak geliştirilmiş savaş oyununu oynamaya başla! Shards of War oyununa kaydol ve paralel evrende savaşmaya başla!

Soluksuz PvP deneyimi yaşamak için sen de hemen Shards of War oyununa üye ol. Flatline, Bulwark, Valkyrie, Vulcan, Rhino, Blitz, Striker, Gemini, Cobra ve Warhead olmak üzere 10 farklı karakterden istediğini seçmek ve bir an önce oynamaya başlamak için Shards of War hesap açma işlemlerini tamamla. Shards of War’a kaydolarak 5 kişilik 2 takımdan birinde yer al ve 20 dakikalık sürede savaşmaya başla.

Shards of War oyununa kaydol ve Tarafsız droidleri ele geçirerek savaş esnasında yardımcı olmalarını sağla. Shards of War hesabı açarak savaşmaya başla, kazandığın tecrübe puanları ile seviye atla ve düşman oyuncuları yenerek oyunun lideri ol. Bir an önce savaşmak için sende hemen Shards of War ücretsiz üye ol butonuna tıkla!