Shadowbound Online – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Shadowbound Online – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

Tarayıcı üzerinden kurulum yapmadan oynayabileceğin Shadowbound bir stratejik savaş oyunudur. R2 games tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan Shadow bound elementlerinin üzerine farklı yetenek ve savaş ögeleri ekleyerek oyunculara bambaşka bir dünya sunmaktadır. Bu dünyayı keşfetmek için sende hemen Shadowbound oyununa kaydol ve oyna!

Savaşçı, büyücü ve avcı olmak üzere 3 farklı sınıfın bulunduğu Shadowbound oyununa üyelik işlemleri sonrasında kadın veya erkek olarak karakterini seçebilir ve lejyonerler satın alarak kendi ordunu kurabilirsin. Sende ordunu kurarak seviye atlamak için Shadowbound oyununa ücretsiz üye ol. Shadowbound oyununa hesap açma işlemlerini hallettikten sonra karakterine vereceğin silah ve kıyafetlerle güçlerini arttırmalarını sağla.

Shadowbound oyununda üyelik işlemleri sonrasında amaç oyuncunu kesinlikle yanlız bırakmamak. Topluluklara katılıp, görevleri yerine getirip stratejik bir yol izleyip zindanlardan ve savaş alanlarından kazanmak için sende hemen Shadowbound oyna! Karakterini güçlendirerek savaş bölgelerinde galip gelmek için Shadowbound ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Shadowbound oynamaya başla!