Secret.cv – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Secret.cv – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

16.700.000 aday cv’si ve 40.500 üye firması ile hizmet veren ve iş arayanlarla eleman arayanları bir arada buluşturan Secretcv ücretsiz üye olma imkanı ile 2012 yılının Ağustos ayında kurulmuştur. İnsan kaynakları sitesi olan Secretcv.com adresine kayıt ol, cv’ni oluştur, iş aramaya başla!

Doğru işe doğru insan felsefesiyle hizmet veren Secretcv.com iş arayanlarla, eleman arayan firmaları en doğru şekilde bir araya getirmeyi hedeflemektedir. İş aramak ve sana en uygun işi bulmak için sende hemen Secretcv.com hesap açma işlemlerini tamamla ve iş başvurularına başla.

Secretcv.com’a kayıt ol ve Cv’ni oluştururken paylaşmak istediğin bilgileri kendin belirle. Secretcv’ye üye olarak firmaların yayınladığı ilanları başvuru yapabilir yada Secret CV hesabı açma işlemleri sonrasında firmaların seni bulmasına olanak sağlayabilirsin. Secret CV kaydolma işlemlerini tamamladıktan sonra seni bulmak isteyen firmalar belirledikleri kriterlere göre arama yaparkende Cv’ni inceleyebilirler. En doğru ve hızlı şekilde sana en uygun işi bulmak için sende hemen Secretcv.com Ücretsiz Üye Ol butonumuza tıkla!