Second Life – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Second Life – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Dünyada 22 milyondan fazla kullanıcısı bulunan, alanında lider olan Second Life oyunu ücretsiz kayıt ile oynanabilen 3 boyutlu bir yaşam simulasyonudur. 2003 yılında Linden Research firması tarafından yayınlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan Second Life internet tabanlı bir sanal dünyadır. İçinde yaşayanlar tarafından inşa edilen bu dünyaya katılmak için sende hemen Second Life oyununa kaydol ve oyna!

Gerçek hayatta yapabildiğin her şeyi sanal dünya içerisine de sığdırmaya olanak sağlayan Second Life oyununa üyelik işlemleri sonrasında kendi evini alarak istediğin gibi döşemeye başlayıp, kendi mekanını açarak kaydolma işlemlerin sonrasında para kazanmaya başlayabilirsin.

Farklı yollarla para kazanabileceğiniz Second Life’a kayıt ol, eşyaların satışından ürünlerin pazarlanmasına, ticaret ve gayrimenkul satışından yasadışı faaliyetlere, seyahat ve turizm sektöründen dekora kadar birçok iş alanından yapmak istediğin mesleği Second Life oyununa üyeliğin ile seçme imkanı yakala.

İkinci bir yaşantı şansı sınan Second Life oyununa üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra oyunu kurarak bu serüvene katıl.

Türkçe dil desteği de bulunan Second Life oyununda yerini almak, diğer kullanıcılarla tanışmak için sende hemen Second Life ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Second Life oynamaya başla!