SD Gundam – Ücretsiz Kayıt Sayfası

SD Gundam – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

OGPlanet tarafından yayınlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan SD Gundam Capsule Fighter Online, robot savaşlarını konu alan bir MMOTPS oyunudur. SD Gundam oyununa üye olarak çeşitli oyun modları ve haritaları ile keyifli bir oyun deneyimine sende katıl.

SGCFO oyununa kayıt olarak özelleştirme seçeneği ile oyunda sahip olduğun birimleri kendine göre değiştirebilir, görsel ve yetenek yönünden kendi özel birimlerini oluşturabilirsin. PvE modlarının yanı sıra PvP ve şehir yok etme gibi aksiyon dolu modların da bulunduğu SD Gundam’a ücretsiz kayıt olma işlemlerini tamamlayarak 350’nin üzerinde özelleştirebilir ünitelerine ulaşabilirsin. Kendine özel modlar üretmek için sende hemen SD Gundam oyununa kaydol ve oynamaya başla!

Gundam Capsule Fighter oyununa üye olma işlemlerini hallettikten sonra rehber eşliğinde kendi robotunu oluşturabilir, seviye atlamaya başlayabilirsin. Gundam oyunu oynadıkça robotunu modifiye edebilir, farklı haritalarda bilgisayara yada diğer SD Gundam oyununa kayıtlı oyuncularla SD Gundam üyelik işlemleri sonrasında savaşmaya başlayabilirsin. Bir an önce savaşmaya başlamak için SD Gundam ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve SGCFO oynamaya başla!