S4 League – Ücretsiz Kayıt Sayfası

S4 League – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

Ücretsiz F’2P Online MMOTPS S4 League, dünya çapında binlerce uluslararası oyuncunun yer aldığı yüksek kalitede bir Third Person Shooter oyunudur. S4 kayıt olmak için yapmanız gereken S4 Ücretsiz Üye Ol butonuna basmanız ve S4 League Üyelik Sayfasına giderek, Ücretsiz Üyelik  formunu doldurmanız yeterlidir. Çeşitli pek çok oyun mode’unda birlikte dövüşür veya onlara karşı dövüşürsün. Bu shooter oyununda karakterini üç silahlı bir seçki ve de doğaüstü bir yetenekle donatman gerekir. Bu ciddi anlamda derin ve de stratejik oyun türü, profesyonel takımlarda ve klanlarda oynama fırsatı sunmakta. Bu oyuna ücretsiz üye olabilirsiniz.

s4_league-kayitol-uyeol

 

Geleceğin sporu olarak lanse edilen S4’te “Touch Down Mode” gibi mode’larda futbol ile kıyas edilebilecek kurallar eşliğinde oynayabilir veya sayıları 12’ye varan oyuncuları alt etmen gereken destansı bir mücadele sunan “Chaser Mode”u tercih edebilirsin. Bu oyuna ücretsiz kaydolmak çok kolay. Hemen aşağıdaki Ücretsiz Kayıt Ol butonuna basın. S4 League, hem anime seven kişilere hitap eden hem de shooter fanlarının tercihi olacak bir oyundur. Oyun TPS bir oyun olarak, anime ve shooter sevenlerin bir daha kolay kolay bulamayacağı grafiklere sahip bir oyun olan S4 League üye olma için yapmanız gereken S4 League kayıt ol butonuna basmaktır. S4League, her daim taze çizgi grafikleri sağlayan anime oyun grafikleri motoruna sahiptir, ister koşuyor ister atlıyor veya atış yapıyor, ister haritalar arasında uçuyor

 

s4_league-kayitol-uyeol1

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Önerilen : Pentium IV 1,7 Ghz Veya Üstü,512 mb ram,1 gb boş alan,Windows 2000/XP,Gnvida Geforce 6600 veya Üstü ekran kartı,Direct X 9.0,256 Kb İnternet Bağlantısı.