Runes of Magic – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Runes of Magic – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Users 

 

 

 

Size, Dünya’da 5 milyon oyuncusu olan ücretsiz fantezi MMORPG oyunu olan Runes of Magic ücretsiz üye olma şansını sağlıyoruz. Yapmanız gereken, Runes of Magic ücretsiz kayıt ol butonuna basarak, sizi yönlendirdiğimiz Runes of Magic ücretsiz üyelik sayfasındaki formunu doldurmanız. Formu doldurduktan sonra oyunu indirerek, Runes of Magic’in sihirli dünyasına giriş yapabilirsiniz. Runes of Magic oyunu tamamen Türkçe olarak size hizmet vermektedir. Runes of Magic oyunu, Aeria Games tarafından Türkiye oyun piyasasına sunulmuştur.

 

 

runesofmagic-kayit-uyelik

Runes of Magic Oyun Rehberi;

Runes of Magic oyununa kaydolduktan sonra indirdiğiniz zaman, üye olduğunuz üyelik bilgileri ile giriş yaparak, Runes of Magic karakterinizi seçmelisiniz. Oyunda 6 farklı karakter bulunuyor;

1)Savaşçı (Yakın Dövüş): Bir savaşçı, birçok farklı silah ve zırh türünü dilediği gibi kullanabilir, bunlarla büyük hasarlar verip kendini savunabilir.
2)İzci ( Menzilli Saldırı ):Deri giysileri içinde izciler, uzun menzilli saldırıların ustasıdır ve kendilerine has yakın ve uzak dövüş yeteneklerini Odak özelliğini kullanarak sergilerler.
3)Haydut (Yakın Dövüş):Deri zırhlı bir düzenbaz düşmanına yaklaşırken kendini gizleyebilir ve Enerji özelliğini kullanıp, baskın, arkadan vurma ve direk taarruz gibi özel yeteneklerini sergileyerek düşmanlarına kan kusturabilir.
4)Büyücü (Büyüsel Saldırı ):Birçok büyücü kaftanla dolaşır ve rüzgar ve ateşin sihirli güçlerini kullanarak hem tekil düşmanlara, hem de grup halinde gelenlere ağır hasarlar verdirir.
5)Rahip ( Desteksel İşlev ):Bir rahibin ana görevi başkalarını iyileştirmektir. Genellikle kaftanla dolaşsalar da, onlara zarar vermek isteyen kişilere karşı kendilerini kalkanla savunma izinleri vardır.
6)Şövalye ( Yakın Dövüş ):En güçlü zırh ve kalkanları kuşanma özelliği olan şövalyeler, özellikle amansız savunma yetenekleriyle, gruplarına yapılan düşman saldırılarına karşı ilk göğüs geren kişilerdir.