Rail Nation – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Rail Nation – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

2012 yılında Almaya sunucularında açılan ve ücretsiz üyelik ile oynanabilen Rail Nation çok kısa sürede birçok dile çevrilerek, farklı ülkelerde yayınlanmaya başladı. Türkçe dil desteği ile Rail Nation’a üye olabilirsin.

Rail Nation’da kaydolduktan sonra kendi demiryolu şirketini kurabilir, kazançlı taşımacılık hatları planlayabilir ve diğer oyuncularla ticaret yapabilirsin. Rail Nation’a bedava kayıt ol ve 36 farklı buharlı, dizel ve elektrikli lokomotiflerden ve 48 çeşit vagondan oluşan alternatiflerle filonuzu geliştirerek taşıma yapmaya başla! İlk olarak buharlı trenlerle kısa mesafeleri uzun sürede kat etsen de Rail Nation kayıt işlemleri sonrasında trenlerinizi kazandığınız paralar ile geliştirerek mesafe sürenizi kısaltabilirsin. Para kazanmak ise verilen görevleri yerine getirerek, taşımaları iyi şekilde yapmana bağlı.

Bedava kaydolma imkanı sunan Rail Nation oyununda her tür yaklaşık olarak 3 ay sürer ve turlar 6 çağdan oluşur. Oyuncular tren istasyonlarının altyapısını da geliştirebilirler. Ortak çıkarlarınız olan oyuncularla bir araya gelerek ticari birlikte kurabilirsin.

Para, saygınlık ve altın olmak üzere 3 temel kaynak sunan Rail Nation oyunu trenlerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Sende Rail Nation oyununa kayıt ol ve işlemlerini tamamladıktan sonra ücretsiz oynamaya başla!