Point Blank – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Point Blank – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

Nfinity Games tarafından yayınlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan Point Blank, yıkılabilir duvarlar ve patlayabilen arabalarla sürekli değişen bir çatışma alanı sunan bir MMOFPS oyunudur. Çevresel öğeleri kullanarak strateji oluşturmak için sende hemen Point Blank oyununa kaydol ve oyna. Point Blank kayıt olma işlemlerini tamamla CT-Force ekibiyle mi yoksa hükümete karşı ayaklanan Free Rebels asileri ile mi savaşacağına karar ver.

Point Blank hesabı aç, takımını seç, silahını al ve savaşa katıl! Gelişmiş silah özellikleriyle daha gerçekçi ve hareketli bir çatışma deneyimi yaşamak için sende hemen Point Blank’e katıl. Oyun içerisindeki efektler ve sesler sayesinde kendini çatışmada hissetmek için Point Blank hesap açma işlemlerini tamamla.

Point Blank üye olma işlemlerini tamamladıktan sonra görev kartlarını tamamlamaya başla ve ödülleri kazan. Free Rebels ve ülkesini korumak isteyen CT-Force’un savaşında tarafını almak için sende Point Blank oyna! Bir an önce çatışmada yerini almak için Point Blank ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Point Blank oynamaya başla!