Peta City – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Peta City – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Galaxy Gate tarafından geliştirilen ve Rise Game tarafından yayınlanan Peta City, ücretsiz kayıt olma imkanı ile Türkiye‘de oyuncular ile buluşuyor. Bir Fps oyunu olan Peta City, aksiyon dolu savaş mekanikleri, geliştirilmiş mühimmatlar, çok sayıda oyun modu ve harita ile oyuncularına keyifli heyecan dolu dakikalar sunuyor.

Peta City oyununa ücretsiz üyelik işlemleri oldukça kolay. Peta City oyununa ücretsiz üye olduktan sonra oyuna başlarken seçebileceğiniz 3 farklı karakter bulunmakta. Bunlar , komando , akıncı ve keskin nişancı.Peta City oyununa ücretsiz kaydol ve işlemlerini tamamladıktan sonra istersen keskin nişancı karakterini seçerek kimselere görünmeden düşmanlarını yok et , istersen akıncı olup uzun mesafeli sıçramalar yaparak düşman saflarına sız, istersen de komando olup atik hareketler ile rakiplerini yen!

 

 

Peta City oyununa ücretsiz kayıt olduktan sonra oynayabileceğiniz 9 farklı oyun modu bulunmakta. Ancak Peta City oyununa başlamadan önce Peta City ile ilgili özellikleri öğrenebileceğiniz ve oyuna başlayabilmeniz için bir eğitim modu bulunmakta. Bunu yapmak için de Peta City oyununa kayıt ol ve işlemlerini tamamlayıp buradaki eğitimi tamamla. Artık oyuna başlayabilirsin. Peta City oyununa ücretsiz üye olduktan sonra istersen PVP istersen de PVE modlarında savaşabilmen mümkün.

Bağımlısı olacağınız Peta City size bir tık uzaklıkta, sen de bu güzel fps oyununa hemen kayıt ol ve oynamaya başla!