Pembe Panjur – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Pembe Panjur – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

Pembe Panjur sitesi nedir? Pembe Panjur’a abonelik nasıl yapılır? Pembe Panjur hakkında bilgi almak , Pembe Panjurun nasıl bir site olduğunu öğrenmek ve Pembe Panjur’a bedava üyelik yaptırmak için Ücretsiz Kayıt Ol Butonuna tıkla! Pembe Panjur, birbirine eşlestirme algoritması temellerini, bilimsel olarak uygun üyeler arasında ciddi, samimi ve dürüst bir ilişkinin başlamasına yardımcı olmayı hedefler. Üyelik yaratma aşamasında üyelerin karakter analizi testine verdiği cevaplar doğrultusunda eşleştirme algoritması en uygun üyeleri seçerek eşlestirme yapar.

pembepanjur-kayitol-uyeol
Pembe Panjur’da üyelerin profilleri tamamen gizlidir, sitede üyeler arasında arama yapılamaz, ayrıca üyelerin profilleri hiçbir arama motorunda da gözükmez. . Üyelerin gizliliğini korumak düşüncesiyle geliştirilen bu yöntem, eşlesen üyelerin dışındaki üyelerin birbirlerinin profillerini görme, mesaj yazma ve sitenin diğer uygulamaları ile birlikte bütün üyeler arasında arama yapma imkanını da ortadan kaldırmaktadır.

Sadece sitenin bilimsel olarak eşleştirdiği üyelerin birbirleriyle görüşmesi mümkündür.Sistem sizin karakterinizi, kariyerinizi, eğitiminizi ve daha bir çok faktörü değerlendirir, ve bu analiz sonucunda size uygun üyeleri tespit eder. 
Bu sistem sayesinde karakter analizi testini doğru ve eksiksiz olarak dolduran üye kendisine en uygun üye ile eşleşir. 

Bu analizdeki esas hedef bir ömür boyu birbirleriyle mutlu ve huzurlu yaşayabilecek kişileri eşleştirebilmektir.

Pembe Panjur ile Türkiye’de dışarıya çıkma şansı olmayan bir çok gonca ile tanışma şansınız olur. Aradığınız eşinizi sadece Pembe Panjur’e ücretsiz üye olarak bulabilirsiniz. Yapmanız gereken Ücretsiz Kayıt Ol butonuna basmak ve Pembe Panjur ücretsiz üyeliğinizi tamamlamak. Daha sonra profilinizi doldurun ve sizi bekleyen binlerce gonca ile tanışma şansına sahip olun.