Outlook Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Outlook Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası 

 

Microsoftun eski yıllardan beri devam eden bir programı olan Outlook, zaman içerisinde güncellenerek günümüze kadar devam etmiştir. Eğer mail adresini sen  de Microsoft’a taşımak istiyor ve ücretsiz mail adresi ve barındırma hizmetinden faydalanmak istiyorsan Hotmail’den sonra ismi değişen Outlook online’a üye ol.

Outlook.com ücretsiz kayıt imkanı ile sunulan ve temelde e-postaları okumaya yönelik bir uygulama olsada her geçen gün yeni uygulamalar eklenerek gelişmiş ve yıllarca kullanımı en yaygın olan istemcilerden birisi olmuştur. Sende hemen Outlook’a üye ol, yeni ücretsiz mail adresini al ve office dosyalarını  ve içerisinde incelemeye başla! Herşey bu kadar basit!

Outlook.Com bedava mail adresi alma ve üyelik imkanları ile içerisinde sosyal ve mesaj programlarıyla koordine olmuştur. Eskiden bir program olan outlook, şimdi bedava mail hesabı veren web tabanlı bir uygulama olmuştur. Sitesinin içerisinde e-posta atabilir, sesli yada videolu görüşebilirsiniz.

Outlook kayıt olma işlemi sırasında aldığınız şifre, aynı zamanda sizin Windows 8 açılış şifreniz olacaktır. Bu yüzden sen de hemen outlooka kayıt ol ve bu özelliklerden yararlan!