Otelz Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Otelz Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

 

 

2013’ün sonunda kurulan Otelz.com sahip olduğu güçlü kadro ve alt yapısı sayesinde otel rezervasyon pazarına hızlı giriş yapmış kısa sürede sundugu ücretsiz üyelik imkanı ile yükseliş göstermiştir. 120 kişiden fazla deneyimli ekiple çalışan Otelz.com kayıt olma sistemi ön ödemesiz erken rezervasyon fırsatlarıyla tatilcilerin gözdesi olmuştur. Otelz.com sitesine ücretsiz üye ol, tatil avantajlarından haberdar ol.

Yaklaşık 9000 otelin kayıtlı olduğu Otelz.com her geçen gün bünyesine yeni oteller eklemekte. Otelz.Com sitesine kaydolma işlemleri sonrasında konaklama yapmayı planladığınız bölge hakkındada bilgiler bulabilirsiniz. Gezilecek yerler, kültür merkezleri, marinalar, arenalar gibi bilgilerde sitede mevcut.

Otelz.com’un bu denli yükselişe geçmesini sağlayan en büyük etken ön ödemesiz rezervasyon fırsatı. Böylelikle ziyaretçiler rezervasyon esnasında ödeme yapmak zorunda kalmıyor, Otelz kayıt ve rezervasyon sırasında istenenilen kart bilgileri sadece rezervasyonun tamamlanabilmesi için sistemde tutuluyor. Tatilciler konaklama yapacakları otelde ödemeyi yapabiliyorlar.

Tatil paketlerinden faydalanmak, uygun fiyatlarla tatil yapabilmek için sende Otelz.com kayıt olma fırsatını kaçırma. İndirimlerden haberdar ol Otelz.com üyelik fırsatı sayesinde tatilin güzel geçsin. Otelz.com sitesine üye olmak için aşağıda butonu tıklaman yeterli.