Ondarun – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Ondarun – Ücretsiz Kayıt Sayfası
 

 

 

 

Uluslararası yarış takımı yöneticisi olmak ve uluslararası turnuvalara katılmak için Ondarun’a kayıt ol. Tarayıcı üzerinden oynayabileceğin Ondarun Worldwide oyununa ücretsiz üye olma işlemlerini tamamla ve araba yarışına başla.

Ondarun hesap açma işlemlerini hallettikten sonra yarış arabanın lastiklerini, parçalarını, motorunu istediğin gibi değiştir ve yarışmaya başla! Hava durumunuda seçebileceğin ve her koşulda yarışarak farklı heyecanlar yaşayabileceğin yeni bir heyecan arıyorsan sende hemen Ondarun oyununa kayıt ol!

Ondarun’a üye ol ma işlemleri sonrasında yapılacaklar listesinden başlayarak takımını kurabilirsin. Takımında yer alacak sürücü, mühendis, eğitimci, fizyoterapist ve doktorlar’ı seçerek takımını kur ve Ondarun üyeliği ile oyunu oynamaya başla!

24 takımın olduğu yarışta yer almak, kendi takımını oluşturarak şampiyon olmak için Ondarun hesap açma işlemlerini tamamla ve Ondarun da yarışmaya başla! 1107 farklı otomobil arasında aracını seç, 6 personel ile takımını oluştur. 14 farklı tip şanzıman ve 11 farklı motor ile aracını güçlendirerek yarışmaya başlamak için Ondarun ücretsiz üye ol butonuna tıkla!