Nostale Üyelik – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Nostale Üyelik – Ücretsiz Kayıt Sayfası

 

 

 

 

Nostale oyunu ile fantezi dünyasında heyecanlı bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Gameforge tarafından yayımlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan MMORPG tabanlı Nostale bir online rol oyunudur. Maceracı olarak Nostale oynamaya başla ister kılış savaşçısı ol ister becerikli bir okçu ya da bir büyücü. Nostale oyununa kaydol ve tercihin doğrultusunda Nostale oyununa başla!

Nostale hesabı açarak istersen arkadaşlarınla da takım kurabilir sayısız heyecana birlikte katılabilirsin. Nostale oyununa kayıt ol ve karakterini istediğin şekilde giydir ve güçlerini belirle. Sayısız maceraları atılarak korkulan bir savaşçı olmak için sende hemen Nostale oyununa kaydol ve oynamaya başla.

Nostale hesap açma işlemlerini tamamladıktan sonra ister şeref ve hak için savaşn bir kılıç ustası ol, ister tilki gibi kurbaz bir okçu istersende insan üstü görüş güçlerine sahip bir büyücü ol. Barış için savaşmak, hayvanları evcilleştirerek sana yardımcı olmalarını sağlamak için Nostale ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve oynamaya başla!