My Lands – Ücretsiz Kayıt Sayfası

My Lands – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

My Lands – Black Gem Hunting oyunu, ücretsiz oynanabilen Web Tabanlı Bir Strateji oyunudur. My Lands, MMOG türünde oynanılan bir browser oyunudur. Oyun tamamen gerçek zamanlı bir oyun olup, aynı anda bütün dünya ile oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Oyuna başlamak için yapmanız gereken, My Lands ücretsiz üye olup, şehrinizi kurmak, bu şehri geliştirmek, şehrinizin yakınındakilerle dostluk girip, düşmanlarınıza karşı saldırmaktır. My Lands oyununda 2 sunucu bulunuyor. 1.sunucu sanayi ile gelişme türündeki insanlarla yarışırken, 2.sunucu ise savaşmak üzerine olan bir sunucudur. Ücretsiz Web Tabanlı oyunu MyLands, bir fantezi strateji oyunudur.

mylands-ucretsiz-kayitol

 

Oyunun Başlangıcı ve Detayları

MyLands ücretsiz kaydolduktan sonra, My Lands oyununda olmak istediğiniz 4 ırktan birini seçiyorsunuz. Bu 4 ırk, Demonlar, Kara Elfler, Elfler ve Şövalyelerdir.

Demonlar: acımasız, zalim ve soğukkanlı Karanlık yaratıklar.

Kara Elfler: kereste ve demir üretmeyi çok iyi öğrenmişler.

Elfler: Bu ırkın inşaat malzemelerine ihtiyacı asla duyulmuyor.

Şövalye:  ırkının cesareti hakkında efsane yazıyorlar, fakat en çok efsane bunların altına tutkun olması ile ilgilidir.

MyLands ücretsiz kayıt olduktan sonra, krallığınızı kurmak için başkentinizi belirliyorsunuz. Başkentteki, Merkez Binayı, şehrin etrafını ve oyuna başlamak için yeterli kaynak, oyun başlangıcında size veriliyor. Daha sonra, şehirdeki boş arazilerde, şehrinizi güçlendirmek için inşaatlara başlıyorsunuz. İlk önce şehrinizin üretim tesislerini kurmanız gerekiyor.

Sonraki işlem ise nüfusunuz. Nüfusunuzu artırmak için yapmanız gerekenler:

  • Merkez Binasının seviyesi
  • Yaşam Konutların sayısı

Nüfus artışınızı öğrenmek için yapmanız gereken şehrin Merkez Binasına girmektir.

Her bir ırkın şehir görüntüsü birbirinden farklıdır. Oyunda 5 adet ana bina modeli vardır. Bunlar; Belediye Yapıları, Üretme Yapıları, Asker Yapıları, Özel Yapılar ve Koruma Yapılarıdır. Her bir bina modelinin altında bir den fazla bina çeşidi bulunuyor.

 

Askerler:

Oyunda her askeri birlik ve bu askerlerin eğitim süreci bulunuyor. Bu sebep ile her askerin hangi eğitimi alacağını iyi bilmelisiniz.