MSN Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

MSN Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası 

 

Microsoft network kelimelerinden türeyen ücretsiz mesajlaşma aracı MSN messenger ve MSN portal Microsoft’un internete dayalı herşeyinin mihenk taşıdır. 1995 yılında kurulmuştur. Sende bu eski ama yenileri yakından takip eden site MSN üye ol.

Ücretsiz mesajlaşabildiğiniz gibi, videolu yada sesli konuşmalarda yapabileceğin MSN’de kendi sitilinizi yansıtacak temalarla profilini renklendirebilirsin. Microsoft’un son gözde arama motoru Bing ile MSN içerisinde arama yapabilirsin. Sende Microsoft ayrıcalığı ile bu ürünlerden yayarlanmak istiyorsan, MSN’ye ücretsiz kaydol.

MSN portalı pek çoğumuzun outlook’tan çıktıktan sonra ilk geldiği sayfa olduğu için oldukça yoğun bir trafik çekiyor, ücretsiz üyelik imkanı da sunan MSN, zamanında msn messanger ile popülerdi. Şimdilerde ise tahtını skype’a bıraktı ve Microsoft’un skype’i satın almasıyla MSN messenger kullanıcıları da yavaş yavaş buraya doğru kaymakaya başladı.

MSN’de hayata dair herşeyden birşeyler bulabilirsin. Ekonomi, spor, yaşam. Ücretsiz Kayıt Ol butonumuza basarak MSN’e hemen kaydolabilirsin. Explorer tarayıcısıyla entegre çalışan Msnden memnun kalacaksın. O halde daha fazla beklemeden sende MSN’e üye ol!