Monkey King – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Monkey King – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Monkey King oyununu herhangi bir yükleme yapmadan internet tarayıcın üzerinden oynayabilirsin.R2games tarafından yayınlanan ve ücretsiz üye olma imkanı sunan Monkey King, 4 farklı karakterin yer aldığı bir MMORPG oyunudur. Monkey King oyununa kaydolma işlemleri sonrasında hem yaratıklarla hem de gerçek oyuncularla savaşabiliyorsun. Maceradan maceraya atlamak için sende hemen Monkey King oyununa kaydol ve oyna!

Maymun, Boğa, Tilki ve Demir Yelpaze olmak üzere 4 karakterin bulunduğu Monkey King oyununa üyelik işlemleri sonrasında seri oynama ve oto navigasyon özelliği sayesinde hızlı bir şekilde seviyeleri geçebilirsin. Verilen günlük görevleri yerine getirerek, para kazanmak için Monkey King’e kayıt ol, kazandığın para ve eşyalar ile karakterini güçlendirmek için Monkey King oyununa ücretsiz üye ol.

Bir an önce karakterini güçlendirip, level atlamak için sende hemen Monkey King üyeliği açarak oyna! Bu büyülü dünyaya katılmak için Monkey King ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Monkey King oynamaya başla!