Mitoloji Online – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Mitoloji Online – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

37 Games tarafından yayımlanan savaş oyunu Mitoloji Online ücretsiz üye olma imkanı ile yükleme yapmadan tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz bir oyundur. Titanların pandoranın kutusundaki laneti serbest bırakması üzerine Olimpos dağındaki tanrıların ve insanların yardımı ile bu laneti kaldırmaya çalışmak için sende Mitoloji Online oyununa kaydol ve oyna!

Silahşör, kahin, avcı, büyücü ve şövalye olmak üzere 5 farklı karakterin bulunduğu Mitoloji oyununa üyelik işlemleri sonrasında karakterini geliştirerek kötülüklere karşı mücadele etmeye başla. Tanrıların yardımı ile titanları ve yarattıkları laneti durdurmak için Mitoloji Online hesap açma işlemlerini tamamla. Mitoloji Online’a üye ol tanrıların verdiği görevleri yerine getirerek seviye atlamaya başla. Mitoloji Online hesabı açtıktan sonra karakterini güçlendirerek küçük bir ordu da kurabilir, ordunda yer alan savaşçıları yeteneklerine göre savaş alanında konumlandırabilir ve düşmanlarına karşı avantaj sağlayabilirsin.

Titanlara karşı savaşmak, ana karakterinin seviyesini bir an önce yükseltmek, binek ve peri sistemi ile güçlenmek üzere Tanrıların dünyasında katılmak için Mitoloji Online ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Mitoloji oynamaya başla!