Miramagia – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Miramagia – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Miramagia oyunu ile büyülü bir dünya keşfetmeye ne dersin? 2011 yılında Travian tarafından yayınlananve ücretsiz üye olma imkanı sunan Miramagia, fantastik öğelerin yer aldığı bir RPG oyunudur. Miramagia oynarken büyünün atmosferine kapılacaksın, o yüzden bu dünyanıyı keşfetmek için sende hemen Miramagia oyununa kaydol ve oyna!

Mage, Sorcere, Druid ve Shaman olmak üzere 4 farklı karekterin bulunduğu Miramagia oyununa üyelik işlemleri sonrasında çaylak bir büyücü olarak oyuna başlıyorsun ve büyü yapmayı öğrenerek kendini geliştiriyorsun. Sende büyü yapmayı öğrenebilmek için Miramagia’ya kayıt ol, ejderha yumurtasını çatlatmak ve yavru ejdarayı büyütmeye başlamak için Miramagia oyununa ücretsiz üye ol. Miramagia oyununa üyelik işlemlerini hallettikten sonra arzu ederseniz büyüttüğünüz ejderhayı binek olarakta kullanabilirsiniz.

Miramagia oyununda yine kendinize ait arazide sihir kullanarak yetiştirdiğin bitkilerle en iyi bahçeye sahip olabilirsiniz. Topluluklara katılıp ve en iyi büyücü olmak için yarışmaya başlamak için sende hemen Miramagia oyna! Bir an önce bu büyülü dünyaya katılmak için Miramigia ücretsiz üye ol butonunu tıkla ve Miramagia oynamaya başla!