Mezun Green Card Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

Mezun Green Card Ücretsiz Üyelik – Kayıt Sayfası

 

 

 

 

Türkiye’nin ilk ve güvenilir Green Card firması olan Mezun greencard üyesi ol ve başvurun uzman ekipler tarafında sıfır hata ile değerlendirilsin. Merkezi Amerika’da bulunan Mezun Green Card üye olma işlemlerini tamamla Türkçe ve İngilizce Müşteri Hizmetleri desteği ile 7/24 ulaşarak Mezun greencard başvurusu işlemlerini en doğru şekilde tamamla.

Türklere yardımcı olmak için kurulan Mezun Greencard hesabı aç ve Amerika’ya gitmek için en doğru şekilde işlemlerini halletmeye başla. Mezun Green card üyelerinin bilgilerini 3. Şahıs ve kurumlarla paylaşmama garantisi vermektedir. Mezun Greencard başvurusu yaparak Amerika’da yaşamak seminerlerine katılabilir ve yaşamak istediğin yer hakkında her türlü bilgi edilebilirsin. Mezun Green Card toplu kayıt olma işlemlerinde indirim yaparak Mezun greencard çekilişine indirimli fiyattan girilmmesine imkan da tanımaktadır.

Amerika’da yaşam kılavuzuna sahip olmak ve Green Card başvurunu en doğru şekilde yapmak için sende hemen Mezun Greencard’a kayıt ol. Mezun Greencard hesabı açmak ve Amerikaya gitmek için greencard başvurusu yapmak için Mezun Green Card ücretsiz üye ol butonuna tıkla ve Amerika’ya gitmek için ilk adımı at.