Metin 2 – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Metin 2 – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

 

 

7 milyonu aşkın oyuncusu ile Avrupa’nın en çok oynanan oyunu Metin 2, zorlu Pve ve PVP savaşları ile insanları kendi bağlamış bir MMORPG oyunudur. Ücretsiz MMORPG Online Oyunu Metin 2 üye olmak için yapmanız gereken, Metin 2 kayıt ol butonuna tıklayarak, karşısınıza çıkan Metin 2 üyelik formunu doldurarak, Metin 2 kaydolmaktır. MMORPG Oyunu Metin 2 oynamak tamamen ücretsizdir. Doğunun Gizemli Dünyasındaki resmedilmeye değer şehirlerle ve etkileyici manzaralarla Mt2 Türkiye serverları ile karşılaşmaya hazırlan. Tehlikeli savaşlar seni bekliyor! Bir dövüş sanatları ustası ol ve Mt2 TR üyelik imkanları ile ülkeni metin taşlarının karanlık etkilerinden koru.

metin2-kayitol-kaydol

 

Metin 2’yi diğer oyunlardan ayırt eden özellikleri;

– Sayısız maceracı ve birbirinden cesur savaşçının beklediği büyük bir kıta.
– Katılabileceğiniz üç düşman imparatorluk.
– Savaş; toprak ve onur için, yürüyerek yada at sırtında!
– Bir şatonun lordu olun ve kendi surlarınızı loncanızla birlikte inşa edin!
– Bir dövüş sanatı öğrenin ve sayısız yıkıcı özel yeteneklere kavuşun!

Ücretsiz MMORPG Online Oyunu Metin 2 kaydolmak için yapmanız gereken, Metin 2 kayıt ol butonuna tıklayarak, karşısınıza çıkan Metin 2 üyelik formunu doldurarak, Metin 2 üye olmaktır.

İMPARATORLUKLAR

Shinsoo-İmparatorluğu
Metin2 oyununda Shinsoo-İmparatorluğu kıtanın güney kısmında yer alır. En önemli aktiviteleri ticarettir.

Jinno-İmparatorluğu
Jinno-İmparatorluğu kıtanın doğu kısmında yer alır. Bu İmparatorluk askeri güce dayalı kurulmuştur ve halkı agresif ve savaşçıdır.

Chunjo-İmparatorluğu
Metin2 oyununda, Chunjo-İmparatorluğu kıtanın batı kısmında yerleşmiştir. Ruhsal liderleri tarafından kontrol edilen teokratik bir imparatorluktur.