Merc Elite – Ücretsiz Kayıt Sayfası

Merc Elite – Ücretsiz Kayıt Sayfası 

 

Bigpoint firması , oyun severleri keyifli vakit geçirebilecekleri harika bir oyunla tanıştırıyor.

Merc Elite ücretsiz üyelik imkanı ile sizlere eğlenceli ve heyecan dolu dakikalar yaşatmak için bekliyor. Merc Elite ücretsiz kayıt olabileceğiniz , takımlar halinde savaşabileceğiniz bir online savaş oyunudur. Merc Elite oyununa kayıt ol , takımını oluştur , stratejini belirle ve savaşmaya başla.

Merc Elite oyunu , diğer savaş oyunlarından farklı olarak çok iyi operasyonel deneyimlere sahip.  Merc Elite  üyelik işlemleri oldukça kısa sürede tamamlanan kullanışlı bir menüye sahip.

 

 

 

Merc Elite oyununa kayıt ol işlemlerini tamamladıktan sonra Merc Elite size seçebileceğiniz 4 farklı oyuncu modu sunuyor. Merc Elite oyununa kaydol  ,Juggernaut  sınıfını seç, yakın savaş özellikleri ve zırhları ile takımını düşman saldırısından koru. Yakın dövüşmek istemiyorsunuz Merc Elite  oyununa üye ol Assault sınıfını seç, güçlü ve ölümcül darbeler indirirek düşmanlarını savuştur. Oldukça basit kayıt olma işlemlerini tamamladıktan sonra gizlilik özellikleri taşıyan  Recon sınıfını seçerek sinsice ilerle ve düşmanlarına ölümcül darbeyi vur.

Yakın çarpışmak yerine uzaktan saldırıyı tercih ediyorsunuz veya göğüs göğüse savaşarak arkadaşlarınızı savunmak yerine uzaktan güçlü ve hedefini vuracak silahlara sahip Heavy Gunner sınıfını seçmek istiyorsunuz , yapmanız gereken Merc Elite oyununa üye olma işlemlerini tamamlamak.

Düşmanlarınızı takip edeceksiniz , takımınızı karadan kordine ederek , kendiniz havadan saldırmayı planlıyorsunuz , o zaman da Merc Elite oyununa ücretsiz üye olduktan sonra Tactician sınıfını seçebilirsiniz .Savaşmaya hazırsanız Merc Elite ücretsiz üyelik imkanı ile size online  olarak savaşma imkanı sunuyor.