Mekanist – Ücretsiz Kayıt ve Hesap Açma Sayfası

Mekanist – Ücretsiz Kayıt ve Hesap Açma Sayfası 

 

 

 

2008 yılında kurulan Mekanist.com adresine kayıt ol ve şehrindeki mekanları keşfetmeye başla. Mekanist’ e sende üye ol ve şehrin keyfini çıkart, daha önce gitmediğin mekanlar hakkında bilgi edin, gittiğin mekanlar hakkındaki yorumlarını Mekanist hesabı aç ve paylaş. Mekanist.com kayıt olma işlemlerini tamamla ve sende artık gezmeye gittiğin şehirde hangi mekana gitsem, nerde ne yesem diye düşünmek zorunda kalma, mekanist.com adresine üye ol ve çevrendeki tüm mekanlar hakkında bilgi edin.

Mekanist.com hesabı aç ve gitmek istediğin restoran, kafe ve barlar hakkında bilgi edin, gittiğin mekanlar hakkındaki düşüncelerini, taddığın yemekleri, içtiklerini diğer mekanist.com üyeleri ile paylaş. Ayrıca işletme sahipleri de Mekanist.com’a kayıt olarak  mekanları hakkında yorum yapabilir, müşterilerine mekanları hakkında bilgi verebilirler.

iPhone, Android, Nokia ve iPad üzerindende Mekanist.com hesabı açabilir, 1.5 milyon civarında üyesi olan Mekanist’e katılabilirsin. 190 binin üzerinde mekan hakkında bilgi edinmek, mekanlarda check-in yapmak, promosyon kazanmak için sende hemen Mekanist.com ücretsiz üye ol butonuna tıkla!